Укр Eng
News

Підписання Конвенції про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Мальтою є важливим кроком до європейської інтеграції

4 вересня офіційна делегація з Мальти на чолі з Прем'єр-міністром і Міністром закордонних справ прибула до Києва. У той же день була підписана Конвенція про уникнення подвійного оподаткування та запобігання ухиленню від сплати податків між уповноваженими представниками України та Республіки Мальта.

Президент України Віктор Янукович  зустрівся з Джозефом Мускатом, Прем'єр-міністром Мальти.

"Україна завжди розглядала Мальту як надійного партнера і дружню країну. Я готовий обговорити пріоритети подальшого розвитку відносин між нашими країнами ", сказав Президент на початку зустрічі.

Він додав, що Україна стоїть на порозі історичної події - підписання угод про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС. Глава держави висловив вдячність за підтримку євроінтеграційних прагнень України: «Ми вдячні Мальті за підтримку євроінтеграційних устремлінь нашої країни».

За словами президента, це символічно, що 24 серпня 1991 року, який є днем проголошення незалежності України, колишній міністр закордонних справ Мальти Гвідо де Марко перебував з офіційним візитом в Україні, в ході якого було підписано низку важливих двосторонніх документів між двома країнами.

У свою чергу, Прем'єр-міністр Мальти Джозеф Мускат висловив підтримку євроінтеграційних прагнень України, наголосивши: "Ми знаходимося в Україні з метою офіційно заявити про нашу підтримку євроінтеграційних устремлінь України та підписання Угоди про асоціацію в листопаді", сказав він. Прем'єр-міністр також зазначив, що зусилля Верховної Ради України у напрямку європейської інтеграції отримали високу оцінку європейських партнерів.

Текст угоди доступний англійською мовою.

All news